pl en

O firmie

Planujesz remont lub budujesz dom?
Obawiasz się strat, jeśli Twoja inwestycja w instalację grzewczą będzie nietrafiona?


Doskonale rozumiemy te obawy. Tylko odpowiedni wybór kotła zapewni Ci spore oszczędności na wiele następnych lat. Dobrze dobrany kocioł oznacza także bezawaryjną pracę, a brak awarii to brak kłopotów z ogrzewaniem i dostępem do ciepłej wody.

Rozwiązanie dla Ciebie to… Termoeko

Nie ma konieczności przeglądać setek stron ofert i katalogów, jeśli można od razu skorzystać z fachowej porady ekspertów. Zespół Termoeko tworzą fachowcy: specjaliści branży kotlarskiej, którzy swoją wiedzę i doświadczenie zdobywali bezpośrednio w firmach zajmujących się produkcją i sprzedażą kotłów.

Działamy skutecznie i sprawnie. Nieustannie wzbogacamy ofertę kotłów, by oferować Klientom dokładnie takie rozwiązania, jakich potrzebują. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie instalacji grzewczych i wyboru odpowiednich urządzeń. Liczy się dla nas dostarczanie ciepła zgodnie z zapotrzebowaniem, w sposób komfortowy i oszczędny, z dbałością o środowisko naturalne. Takie właśnie są kotły z naszej oferty: oszczędne i ekologiczne, a do tego… atrakcyjne cenowo!

W ostatnich latach obserwujemy błyskawiczny rozwój w dziedzinie ekonomicznych rozwiązań ogrzewania domów. Dzięki dostępowi do najnowszych technologii produkcji i materiałów, kotły CO są dziś trwałe, nienagannie wykonane i użytkowane w niemal bezobsługowy sposób.

Każdy z nas jest klientem. Dlatego właśnie satysfakcja klienta jest dla nas sprawą kluczową. Służymy pomocą techniczną i opieką na każdym etapie współpracy.
Odpowiemy na każde pytanie dotyczące kotłów. Doradzimy, wskazując najlepsze rozwiązanie.

Pomożemy Ci wybrać kocioł idealnie dostosowany do Twoich potrzeb.