pl en

Oferta kotłówKotły STALMARK

Markowe kotły grzewcze STALMARK produkowane są z najlepszej stali atestowanej. Dzięki doskonałej jakości materiałom, a także najnowocześniejszej technologii produkcyjnej kotły tej marki wykazują się bardzo długą żywotnością, pracują całkowicie bezawaryjnie i są łatwe w obsłudze.

Dzięki wysokiej sprawności cieplnej, kotły STALMARK pozwalają obniżyć koszty ogrzewania. Zmniejszają bowiem straty ciepła. Przy odpowiednim zabezpieczeniu ich użytkowanie jest nie tylko wygodne, ale także stuprocentowo bezpieczne.
Kotły TERMOTECH

Coraz więcej użytkowników kotłów grzewczych wybiera właśnie urządzenia TERMOTECH. Dzięki bezawaryjnemu funkcjonowaniu i długiej żywotności cieszą się one rosnącą popularnością i uznaniem wśród polskich klientów.

Kotły TERMOTECH są łatwe w obsłudze i pozwalają na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania, ponieważ ich eksploatacja wiąże się z o wiele mniejszymi stratami energii, niż w kotłach tradycyjnych.
Kotły KOŁTON

Wielokrotnie wyróżniane prestiżowymi nagrodami i certyfikatami, jeden z liderów w dziedzinie produkcji kotłów, charakteryzujących się wyjątkową sprawnością i wydajnością. Kołton to wysokiej klasy materiały i doświadczenie, ponad 30 lat obecności na rynku.

Nowoczesne piece KOŁOTON, przeznaczone do opalania paliwem stałym, są funkcjonalne i estetyczne. Ich solidność potwierdzona została nie tylko przez branżowych ekspertów, którzy przyznali im liczne wyróżnienia, ale także przez wielu zadowolonych Klientów, doceniających komfort użytkowania tych pieców.